MÖBLER / Bord / Sybord 9952056
*
nr 995 2056
Sybord
teak / rotting, 1950-tal, längd: 60 cm, djup: 50 cm, höjd: 40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:41:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 23:12:47
1
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord rotting sybord teak teakmöbler trä
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:30
-
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:18
-
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:20
-
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:38
-
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:27
*
Sybord
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2056
Sybord
teak / rotting, 1950-tal, längd: 60 cm, djup: 50 cm, höjd: 40 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 23:12:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord rotting sybord teak teakmöbler trä
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:30 -
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:18 -
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:20 -
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:38 -
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:27



